Connect with us

TV Rehberi

Ulusal kanal Canlı Yayını

Bu haber

yayınlandı

Ulusal Kanal, ulusal çapta yayın yapan bir televizyon kanalı. Genel Yayın Yönetmeni Yener Güneş’tir. Vatan Partisi’ne yakınlığı ile bilinir. 1994 yılında İstanbul’un Kadıköy yakasında bir yerel TV kanalı olarak yayına başladı.Nisan 1995 de, 3984 sayılı Radyo Televizyon Yasası çıktıktan sonra İstanbul televizyonu olarak lisans aldı.

Ulusal Kanal, Karasaldan Türksat 4A uydusundan, D-Smart, Kablo TV ve Ustream üzerinden izlenebilmektedir.

Ağustos 2002’de de RTÜK’ün 25 Ocak 2003’te yaptığı yönetmelik değişikliğiyle, Türkiye çapında yerel yayın yapma hakkına kavuştu. Hâlen, karasal yayın vericileri ağıyla Türkiye’nin 49 il sınırı içindeki 160 merkezine ve uydu yayınıyla da Avrupa, Asya ve Afrika’nın kuzeyini içine alan bir kapsama alanı içinde yayın yapmaktadır.

Ayrıca kanal, Fransa’da uydu yayınını alamayan yurttaşlara yönelik, karasal IPTV şebekesinde ADSL/fiber üzerinden FREE adlı operatörün ana Temel TV Buketinde 557 numaralı kanalında Aralık 2010’dan beri yer yapmaktadır.

ULUSAL KANAL CANLI İZLE

Yorumlar

yorumlar

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Habere Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TV Rehberi

Türkiye’nin ilk spor kulübü televizyonu

Bu haber

yayınlandı

Editör

Evet, FBTV olarak bizim sloganımız bu.. Tabii ki, Türk sporunun öncü kulübü Fenerbahçe her alanda olduğu gibi ekranda da önde ve lider olmak zorunda diye düşünürek biz yola çıktık…

Doğal olarakta öncelikli olarak Fenerbahçe’yle ilgili bilmek istediğiniz her şeyin, Fenerbahçe’yle ilgili öğrenmek istediğiniz her konunun, tüm branşlarda her aktivitenin ekranlarımızda yer almasını da ilke edindik…

Bu ilkenin adımlarını atarken de Türkiye”nin en çok izlenen ve gözde kulübünün ayrıcalığı ve farkını da tabii ki ekranlara yansıtıyoruz.. Nasıl mı?

Özel röportajlar, özel yorumlar.. Çok özel konuklar.. Başka hiçbir yerde bulamayacağınız, hiçbir kameramanın giremeyeceği, hiç kimsenin görüntü alamayacağı yerlerden görüntüler alarak, çok çok özel görüntülerle ilk olarak ekranı bezedik.

Fenerbahçe’nin başta futbol ve basketbol olmak üzere tüm branşlardaki aktiviteleri, müsabakaları, çalışmaları ve sporcuların neler yaptıkları gün be gün, saat saat, dakika-dakika izleme olanağını başta sarı-lacivertli taraftarlar olmak üzere tüm sporseverlerin ilgisine ve beğenisine açıyoruz.. İlklerin kulübü Fenerbahçe’yi tüm sevenlerini, ona gönül verenlerini FBTV’de buluşturuyoruz..

Biz hem tematik, hem de entertainment kanal bileşimini FBTV’de gerçekleştiriyoruz.Spor haberleriyle Fenerbahçeliler dışında da tüm Türkiye’nin spor severleriyle bir araya geliyoruz, çeşitli değişik programlarıyla da her kesimin ve her yaşta insanın kendini bulacağı zaman dilimleri içinde Fenerbahçeliler’e ve herkese sesleniyoruz.

Yorumlar

yorumlar

Devamını Oku

TV Rehberi

Şirin Payzın’la Ne Oluyor?

Bu haber

yayınlandı

Editör

Şirin Payzın ile “Ne Oluyor?”, siyasette, sanatta, sporda, sokakta neler olup bittiğini anlatıyor, konuşturuyor, tartıştırıyor. Şu anda ne oluyorsa bu programda konuşuluyor.

Payzın, “Ne Oluyor?” tartışma programında her konudaki farklı fikirleri CNN TÜRK’te bir araya getiriyor.

Şirin Payzın muhabir ve program yapımcısı olarak Pakistan’daki askeri darbe, İsrail’de intifada, İran’da seçimler, Irak savaşı, Lübnan ve Filistin’deki gelişmeler, Suriye ve AB zirvelerini, sıcak gelişmeleri yerinde izledi. Haber ve haber belgesel yaptı.

Irak Başbakan Yardımcısı Tarık Aziz Irak savaşı başlamadan son röportajını Şirin Payzın’a verdi. 1997’de dönemin Başbakan’ı Necmettin Erbakan’ın ziyareti sonrası Libya Lideri Muammer Kaddafi ile yaptığı özel röportajla Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ”Yılın Röportajı” ödülünü kazandı.

2003 yılının Mart ayında başlayan, Irak Savaşı sırasında ise TRT adına İran’a giden ve buradan özel bir program hazırlayan Payzın, sadece dış politika alanındaki gelişmeleri değil iç siyaseti de yakından takip etti.

Namus cinayetlerini anlattığı “Hepsi Birer Güldünya” belgeseliyle “2004 Metin Göktepe Yılın Görüntülü Haber Ödülü”nü ve aynı yıl Türkiye Gazeteciler Cemiyeti yılın televizyon röportajı ödülünü aldı.

1994-1999 yılları arasında  Ali Kırca ile ATV Ana haber kadrosunda diplomasi muhabirliği yaptı.

ATV ve Sabah Gazetesi adına özel röportajlar gerçekleştirdi.

Fransız haber kanalı TV 5’te yayınlanan “Kiosque” adlı haber programa yorumcu olarak da katılan Payzın, haber belgeseller hazırlamaya devam ediyor.

Yüksek öğrenimini Fransa, Ankara ve New York’ta tamamlayan Şirin Payzın, Fransızca ve İngilizce konuşuyor.

Yorumlar

yorumlar

Devamını Oku

TV Rehberi

Flash TV Evlere Şenlik

Bu haber

yayınlandı

Editör

Evlere Şenlik

Orta ve İç Anadolu müziğinin en güzel örnekleri ile Evlere Şenlik Programı her pazartesi akşamı… Dekoruyla, orkestrasıyla, konukları ve misafirleriyle bambaşka bir program olan Evlere Şenlik aynı zamanda yok olmaya başlayan eğlence kültürünü de yaşatıyor.

Gün

Çarşamba

Saat

20:05 – 23:00

İçerik

  • Müzik
  • Eğlence
  • Özel Konuklar

Yorumlar

yorumlar

Devamını Oku

TV Rehberi

Bir Türk Filmcinin Dünya Yolculuğu

Bu haber

yayınlandı

Editör

4 ayrı kıtadan 35 ülkenin coğrafi yapısı, kültürleri, müzikleri ve yaşamları bir Türk Filmci’nin gözünden aktarılılıyor

 

  • Orjinal Adı
  • Bir Türk Filmcinin Dünya yolculuğu
  • Yönetmen
  • AHMET KÖKSAL

Yorumlar

yorumlar

Devamını Oku

TV Rehberi

Fatih Altaylı ile Teke Tek

Bu haber

yayınlandı

Editör

Fatih Altaylı’nın sorulamayanları sorduğu ekran klasiği Teke Tek, gerçeği aramaya, gündemi belirlemeye ve tartışmaya devam ediyor

 

Teke Tek Özel Yayın – 16 Mayıs 1.Bölüm

Gözler Erdoğan ve Trump görüşmesinde.
Kritik görüşme iki ülke için milat mı olacak?
YPG’ye ağır silah desteği ile tırmanan gerilim nasıl çözülecek?
ABD, FETÖ liderini Türkiye’ye iade edecek mi?
Fatih Altaylı sordu, Ekin Alptekin ve Hakan Akbaş yanıtladı.

17 Mayıs 2017 Çarşamba

Yorumlar

yorumlar

Devamını Oku

KALENDER ÇİZİYOR

Advertisement

Son Haberler

Anketimize Katılın

Aydınlıların Firma Rehberi

SPOR GÜNDEMİ

Advertisement

Hava Durumu

booked.net

Döviz Kurları

Advertisement

Şans Oyunları Sonuçları

Faydalı Linkler

Günün Manşetleri

Advertisement

PUAN DURUMU

Advertisement

Facebook

Trend Haberler