Connect with us

Güncel

Çerçioğlu’nun bir Dikili ağacı bile yok!

Bu haber

yayınlandı

2009 yılında aradan sıyrılıp yaklaşık 500 oy ile belediye başkanı olan Çerçioğlu’nun şansı hep yüzüne güldü yani kendisine güldü.
Aydın ili o zaman bu zamandır Çerçioğlu’nun boş reklam afişleri ve kendi resimleri ile adeta Aydın halkını baydı.
Vatandaş hizmet beklerken
Vatandaşın bütçesi ile hele hele büyükşehir olduktan sonra yıllık bir katrilyon para dersek 5 yılda 5 katrilyon para adeta havaya uçtu.
Aydın halkına sormak lazım
Çerçioğlu Aydın’a10 yıldır ne kazandırdı?
Efeler’de bir garaj göz ile gözüken
Oda şehrin ilerideki gelişmesine göz önüne alırsak adeta bir ilçe garajı gibi yetersiz, küçük kalacak!
Bir dikili ağacı yok derken vatandaşa sormak lazım Çerçioğlu 10 yıldır Aydın’a ne yaptı?
Gören gözler gösterebilir mi?
Yok,koca bir sıfır.
Ege bölgesinde olan Aydın şehri CHP zihniyetinin elinde oyuncak oldu.
Tıpkı İzmir gibi.
Vatandaşın verdiği paralar ile ot, portakal,patates,koyun, çay daha ismini yazamayacağım pek çok şey Çerçioğlu’nun kendi reklamı için şehrin geleceği için değil kendine fayda için dağıttığı bütçeden Aydın’a fayda gelir mi?
Sosyal belediyecilik bütçenin %10’nu bilemedin %15 ile yapılmasına kimse karşı çıkmaz ama Çerçioğlu verdiği sözler ve projelerin %85’ni gerçeklestirmedi.
Yani Aydın halkına rüya sattı.
Zarar eden büyükşehir şirketleri işin cabası.
Dün ki meclis toplantısında meclis üyelerine %99.9 oybirliği ile bana yardım ettiniz diye plaket veren ve alan meclis üyeleri
Meclis üyesi olarak o plaketleri nasıl aldılar ona da şaşırmamak elde değil.
On yıllardır meclis toplantılarını izlerim ve Çerçioğlu’nun karşısında muhalefet eden tek bir meclis üyesine denk gelmedim.
Aydın halkına rüya satan Çerçioğlu kurnazlığı ile meclis üyelerini de hipnotize etmiş gibi şehrin geleceğine muhalefet etmeyen üyeleri anlamak mümkün değil.
Dikili ağacı olmayan Çerçioğlu’na
Meydandaki ağaçları katletene
Kendi posterinin gözükmesi için basında çıkan haberlere göre ağaç kıyan
10 yıldır şehre artı değer katmaya çerçioğlu bu sefer gidici
Hem de nasıl gidecek biliyormusunuz!
Türkiye’nin en pahalı suyunu satan
Kendi eli ile gidecek.
Siyaseti bir şey yapmasına gerek kalmadan
Vatandaş sandıkta tokadını patlatacak.
Elektrik faturalarını geçen su faturaları Çerçioğlu’nun sonu olacak.

Köşe Yazarı : Bahri KANAT

Yorumlar

yorumlar

Dünya

Nezih Demirkent’i vefatının 16. yılında özlemle anıyoruz

Bu haber

yayınlandı

Editör

11 Şubat 2001 tarihinde aramızdan ayrılan Türk basınının duayeni Nezih Demirkent’i saygı ve özlemle anıyoruz. Ekonomi yayıncılığının öncüsü DÜNYA, kurucusu Demirkent’in ilkeleri doğrultusunda saygın, güvenilir ve bağımsız olarak yayın hayatını sürdürüyor.

Aramızdan ayrılışının 16’ncı yılında andığımız Nezih Demirkent, ekonomiyi İstanbul’dan ibaret sayan anlayışı yıktı. Anadolu iş hayatını gündeme taşıyarak Türkiye ekonomisinin merkeziyle gövdesi arasında köprü kurdu.

Dünya Gazetesi’nin kurucusu, Türk basınının duayen kalemi Nezih Demirkent’i ölümünün 16’ncı yılında saygıyla anıyoruz. 71 yıllık yaşamında büyük başarılara imza atan Demirkent, bağımsızlığa ve özgürlüğe inanmış özgün kişiliğiyle Bab-ı Âli’de önder oldu.

Nezih Demirkent, 1930 yılında İstanbul’da doğdu. Babası Yüzbaşı Ahmet Nurettin Bey’in Şanlıurfa’ya tayini ile 1 yaşında Anadolu’yla tanıştı. Yüzbaşı Nurettin Bey, 1934’te yürürlüğe giren soyadı kanunu ile Demirkent soyadını aldı. Uzun yıllar sonra Nezih Demirkent, bir sohbet sırasında yakın dostlarından Hasan Yılmaer’e, soyadı öyküsünü şu sözlerle anlatmıştı: “Babamın ve ailesinin kökeni Manisa’nın Demirci ilçesidir. Soyadını alırken, önce ilçenin adı olan Demirci’yi düşünmüş. Sonra da ‘Demirci adının, demir yapan, demir döven’ şeklinde anlaşılabileceğini düşünerek bundan vazgeçmiş. Sonra, Demircili olduğunu çağrıştırsın inancıyla ‘Demirkent’i soyadı olarak almış.”

Hakkari, ardından Nezih Demirkent’in ilkokula başladığı Van derken, Yüzbaşı Nurettin Demirkent’in ‘şark hizmeti’ tamamlanınca aile İzmit’e geldi. Nezih Demirkent de Van’da başladığı ilkokul öğrenimine İzmit’in Akçakoca ilçesindeki okulda devam etti. 1941-1942 öğretim yılında Haydarpaşa Lisesi’nin orta kısmına kayıt oldu. Haydarpaşa Lisesi’nden 1948 yılında mezun olan Nezih Demirkent, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne girdi. Fakültedeki ilk arkadaşları, onunla gazetecilikte de birlikte olacağı Necmi Tanyolaç, tıp fakültesi öğrencisi Dr. Mücahit Atmanoğlu, Erol Dallı, bir üst sınıftan Hakkı Devrim oldu. Fakülte yılları, lise sıralarında ve Moda Spor Kulübü’nde olduğu gibi yine sporla iç içe geçti. Çeşitli konularda düzenlenen münazaraların değişmeyen isimlerden biri de Nezih Demirkent idi. Demirkent, 1952 yılında Hukuk Fakültesi’ni bitirdiği zaman mesleğini çoktan seçmişti. Artık o, 51 yılını vereceği gazetecilik mesleğinin içindeydi.

Son Saat’te gazeteciliğe başladı
Genç hukuk öğrencisi Nezih Demirkent, fakültenin ikinci sınıfındayken, 10 Kasım 1950’de Son Saat gazetesinde stajyer spor muhabiri olarak gazeteciliğe başladı. Gazetenin başında Cihat Baban vardı. Eski dostlarından Hakkı Devrim, Hasan Pulur da Son Saat’te çalışıyordu. Son Saat’te başarılı çalışmalarıyla dikkati çeken Nezih Demirkent, 1952 yılında Yeni Sabah gazetesi spor servisinde göreve başladı. Spor yazarı olarak çalışıyordu. Demirkent’in yeni görevi yılın transferi olarak konuşuldu uzun süre. İlerleyen yıllarda Yeni Sabah’ın yazı işleri müdürlüğüne kadar yükselecek yoğun çalışma temposu başladı. Demirkent, işi bitmeden evine gitmiyor, servisteki arkadaşlarının da aynı tempo ile çalışmasını sağlıyordu.

Askeri darbeler, ayaklanmalar, muhtıralar birbirini izliyor, gazeteler sık sık kapanıyor ve gazeteciler tutuklanıyordu. Nezih Demirkent, o yılları TV programında anlatırken, “Bizim kuşak üç askeri müdahaleyi yaşadı. Gazetecilik yapmak zordu” demişti.

Safa Kılıçlıoğlu, 1964 yılında Yeni Sabah gazetesini kapattı. Nezih Demirkent, Yeni Sabah kapandıktan kısa süre sonra Türkiye’de ilk ofset baskıyla yayınlanan ve Hürriyet grubuna bağlı Yeni Gazete’de yazı işleri müdürü olarak göreve başladı. 1969 yılında aynı gazetede genel müdür yardımcısı oldu ve 1970 yılında da müessese müdürü olarak Hürriyet’e geçti. Daha sonra aynı gazetenin genel müdürü oldu. 1981 yılında da Hürriyet gazetesinden ayrılarak DÜNYA gazetesini aldı ve bu gazetenin imtiyaz sahibi oldu.

Anadolu’nun sözcülüğünü yaptı
Nezih Demirkent, mesleki örgütlere çok önem veriyordu. Türkiye Spor Yazarları Derneği’nin kurucuları arasında yer aldı. Burhan Felek’in ölümünden sonra 1982 yılında Türkiye Gazeteciler Cemiyeti’nin (TGC) başkanlığına geldi ve 10 yıl süreyle bu görevi yürüttü. Türkiye Gazete Sahipleri Sendikası’nın da bir dönem başkanlığını yaptı. Demirkent, aramızdan ayrılmadan önce de Türkiye Gazete Sahipleri Birliği Başkanlığı ve İstanbul Sanayi Odası Meclis Üyeliği görevlerini yürütüyordu. Baba ocağı Manisa’daki Celal Bayar Üniversitesi, Nezih Demirkent’e ‘Fahri Doktor’ unvanı vermişti. Yaşamı boyunca spora büyük önem veren Demirkent, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Başkan Yardımcılığı görevini üstlendi ve ölümüne kadar da bu görevi yürüttü. TGC Başkanlığı sırasında Gazeteciler Sosyal Hizmetler ve Emeklilik Vakfı’nı yöneten Demirkent, TGC’nin yayın organı Bizim Gazete’nin aylık olarak yayınını başlattı. Ayrıca, Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu TGC Hikmet Memduh Kızılağaç Huzurevi ile TGC Basın Müzesi projelerini gerçekleştirdi.

Türk basınının duayen ismi Nezih Demirkent, 11 Şubat 2001 tarihinde noktalanan 71 yıllık başarılı, onurlu hayatında ekonomi gazeteciliğinde DÜNYA ile birlikte bir çığır açtı. Ölümünün 16’ncı yılında andığımız kurucumuz Nezih Demirkent, Türkiye ekonomisini İstanbul’dan ibaret sayan anlayışı yıktı. Anadolu ekonomisini Türkiye gündemine taşıdı. Türkiye ekonomisinin merkeziyle gövdesi arasındaki köprüleri kurdu. DÜNYA, bugün onun ileri görüşünün bir kanıtı olarak saygın, güvenilir, bağımsız bir gazete olarak yayın hayatını sürdürüyor.

‘Mazeret yaratan, bir işi alıp da bitirmeyen insanlardan pek hoşlanmazdı’
3 Şubat 2006’da aramızdan ayrılan İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Ortaçağ Tarihi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Işın Demirkent, yarım asra yakın evliliklerinin gelecek kuşaklara da mesaj niteliği taşıyan unutulmaz çizgilerini şöyle anlatmıştı: “Bizim için gezmek biraz fanteziydi. Gündüz işyerlerimizde çalışmalarımızı tamamladıktan sonra, akşam da evde çalışırdık. Çalışkan insanları severdi, vurdumduymaz, mazeret yaratan, bir işi alıp da bitirmeyen insanlardan pek hoşlanmazdı.”

DÜNYA.COM

Yorumlar

yorumlar

Devamını Oku

Güncel

Mustafa Tanyeri: Söke Ovası afet bölgesi ilan edilmeli

Bu haber

yayınlandı

Editör

Geçtiğimiz günlerde yeni seçilen ve göreve başlayan Söke’nin çiçeği burnunda Ziraat Odası Başkanı Mustafa Tanyeri, taşkınlar nedeniyle sular altında kalan Söke Ovası’nın afet bölgesi ilan edilmesi gerektiğini söyledi!..

Tanyeri yaptığı açıklamada, Söke Ovası’nda yaklaşık 50 bin dekar arazinin taşkın nedeniyle göle dönüştüğünü ve ova genelinde büyük bir verim kaybının yaşandığını söyledi.

“ÇİFTÇİNİN ZARARI BÜYÜK”

Başkan Tanyeri, “Elimizde şu anda kesin veriler olmamakla birlikte Söke Ovası’nda yaklaşık 100 bin dekar alanda buğdayın yanı sıra, arpa ve fiğ gibi yem bitkisinin ekildiğini tahmin ediyoruz. Bu sezon fazla ekim yapılmasının nedeni münavebeden kaynaklı. Çünkü 2020 yılında münavebe yapılmazsa üretici devlet desteğinden yararlanamayacak. Bundan dolayı üretici buğday ve yem bitkisi ekimi yaptı. Ancak ekili alanlarımız sular altında kaldı.” dedi.

“DENİZE DÖNEN OVA AFETİ YAŞIYOR”

Büyük Menderes Nehri’nden kaynaklanan taşkınlar nedeniyle, Kalçık, Yeniköy, Burunköy, Akçakaya, Pamukçular, Nalbantlar, Avşar ve Yeşilköy Mahallelerinde binlerce dönüm arazinin sular altında kaldığını kaydeden Başkan Tanyeri, “Söke Ziraat Odası olarak önümüzde çözüm bekleyen en acil sorunumuz afeti yaşayan çiftçimize yardımcı olmaktır. Taşkın nedeniyle su altında kalan bölgelerin zaman geçirilmeden afet kapsamına alınması gerekiyor. Su baskınına maruz kalan ekili arazilerimizin kurtulma şansı yok. Bölgemizde sadece taşkın altında kalan alanlar değil, aşırı yağış nedeniyle de diğer ekili alanlarımızda da büyük zararlar var. Özellikle buğdaylarda çok fazla verim kaybı söz konusu. Söke Ovası’nın bir an önce afet bölgesi ilan edilmesi gerekiyor.” şeklinde konuştu.

“SÖKE OVASI MÜNAVEBE KAPSAMINDAN ÇIKARILSIN”

Söke Ovası’nda bu yıl ki hububat ve yem bitkisi ekiminin münavebeden kaynaklandığını belirten Ziraat Odası Başkanı Mustafa Tanyeri, “Yaklaşık 100 bin dekar arazimizde buğday, arpa ve yem bitkisi ekimi yapıldı. Çok sayıda çiftçimiz gelecek yıl sona erecek 3 yıllık süreye takılmamak için bu yıl ekim yaptı. Ancak ürünü su altında kaldı. Aydın’da münavebe uygulanabilir ama Söke Ovası’nda münavebenin yapılamayacağı son yağışlarla bir kez daha ortaya çıktı. Münavebe uygulamasının Söke Ovası’nın şartları göz önüne alınarak kaldırılmasını istiyoruz” dedi.

(HÜSEYİN IŞIK)

Yorumlar

yorumlar

Devamını Oku

Güncel

Söke Halkı’ndan Çerçioğlu’na tokat gibi anket!..

Bu haber

yayınlandı

Editör

Söke CHP’den istifa eden partililer hergün artadursun Söke’nin en güvenilir gazetecisi olan TRT İzmir Haber Müdürlüğünden emekli ve sürekli Basın Kartı Sahibi Hüseyin Işık’ın Genel Yayın Yönetmenliğindeki www.sokeolay.net haber sitesinde dün başlayan ankette an itibariyle 5 dakikalık bir periyotta yüzlerce oy kullanılıyor!..

CHP’den istifa eden Süleyman Toyran’ın Demokrat Parti’ye geçmesiyle bu defa halk parti değil kişiden yana oy kullanıyor, Söke Çayı’nın üzerindeki dükkanları yıkarak büyük bir siyasi risk alan Süleyman Toyran’a Sökeliler sahip çıkıyor ve oylarını şu andaki Başkanlarından yana kullanıyor!..

Aynı zamanda çözüm ortağımız da olan www.sokeolay.net haber sitesindeki oylama devam ediyor ve 2 hafta boyunca yayında kaldıktan sonra sonuçlar açıklanacak!..

Darısı Gönüllerin Başkanı sloganıyla seçim kampanyasına devam eden Efeler Belediye Başkanı Mesut Özakcan’ın başına diyelim…

Parti ve ideoloji değil bu defa Aydın’ın bazı ilçelerinde galiba insanlık kazanacak!..

An itibariyle durum bu fakat 2 hafta boyunca yayınlanacak olan anketin kesin sonucu ne olur onu bilemeyiz!..

ÜMİT YEŞİLDAĞ

 

Yorumlar

yorumlar

Devamını Oku

Güncel

Cemil İpekçi’ye Yaşam Boyu Onur ödülü

Bu haber

yayınlandı

Editör

Altın Rehber TV’nin düzenlediği Türkiye Ödülleri 2019 töreni, magazin, siyaset, sanat ve iş dünyasından birçok seçkin kişi ve kurumun katıldığı Ortaköy Princess Hotel’de görkemli bir geceyle düzenlendi.

Moda Tasarımcısı Cemil İpekçi’ye ise Altın Rehber TV tarafından Yaşam Boyu Onur Ödülü layık görüldü!..

Her yıl düzenlenen ve çeşitli kategorilerde ödüller verilen gecede ödülünü alan Cemil İpekçi şunları söyledi: Çok mutlu oldum bu ödüle, çünkü normalde birkaç zamandır birşeyler yapmıyorum, artık emekli değilim ama galiba tükenmişlik sendromu yaşıyorum. Onun içinde böyle arada bir “Yılın En İyi Modacısı” ödülü veriyorlar, o çok tuhafıma gidiyor, artık benim dönemim değil, genç talebelerim var ve çok başarılı tasarımcılarımız var, çok başarılı gençlerimiz var onların hakları. Onur Ödülü çok mutlu etti beni, çok onore etti, çok teşekkür ediyorum…

ÜMİT YEŞİLDAĞ

Yorumlar

yorumlar

Devamını Oku

Güncel

Aydın Büyükşehir
hayatımızda yok!..

ÜMİT YEŞİLDAĞ

Bu haber

yayınlandı

Aydın Büyükşehir Belediyesi hayatımızın en önemli anlarında!

Doğum
Evlilik
Ölüm

gibi asli görevlerini tam olarak ve Türkiye’nin diğer illerinde yapıldığı gibi istenildiği şekilde, memnun edici ve ücretsiz olarak yapabiliyor mu?

Hayır!..

Hayır yapmıyor!..

veya yapamıyor!..

Örneğin; Aydın’da yaşıyorsanız bir kere sakın ölmeye kalkmayın, zira Aydın ilinde hala bu konuda hiçbir ilerleme kaydedilememiş durumda!..

Kefen bezinizden tutun, mezar yerine, aklınıza ne gelirse hepsine para ödeyeceksiniz!..

Oysa yine CHP’li olan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ile Aydın Büyükşehir Belediyesinin cenaze defin işlemleri arasında dağlar kadar fark var!..

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi bu konuda AKP’li belediyelere bile fark atmış durumda!..

En önemlisi cebinizden 5 kuruş para çıkmıyor!..

Büyükşehir Başkanı Albayrak cebinizden arayıp Başsağlığı dileyene kadar her aileyle tek tek yakından ilgileniyor!..

…ve hizmet 4×4’lük derler ya, işte öyle!..

AYDIN’DA İKTİDARIN NİMETLERİ DE MAALESEF YOK!..

Burada sadece Aydın Büyükşehir’i suçlamayalım, hükümet nimetleri, iktidar nimetleri de Aydın’da maalesef yok!..

Sadece sağlık hizmetleri diğer illerdeki gibi eskisine nazaran memnuniyet verici ama bana göre o da çok yetersiz!..

Çünkü hastanelerde veya sağlık ocaklarında hastaları ilaç verip evine geri postalama var, doğru dürüst muayene etmek yok!..

Adam gibi ameliyat etmek yok!..

İnatlaşma var!..

İktidar kanadı “Bizi yerelde iktidara getirmezseniz, hizmet yok” diyor

Çözümü bence mümkün olan hava kirliliği ve JES’ler konusunda bile hiçbirşey yapmıyor!..

CHP’li Aydın Büyükşehir Belediyesi ise paraları abuk-subuk yerlere harcıyor!..

Hizmet yok!..

AYBA mı dediniz!..

Geçiniz efendim!..
Feçiniz!…

Aydın Büyükşehir kendi yandaşlarının hayatında var, onlarla ilgileniyor, onlara pozitif ayrımcılık yapıyor!..

Tıpkı suçladıkları AKP gibi!..

Aynı şeyi kendileri de yapıyor!..

Hele gazeteciyseniz, Aydın Büyükşehir hayatınızın hiçbir evresinde yok!..

Varsa-yoksa gazetecilere düşmanlık var!..

Gazetecileri dışlamak, marka olan ve güçlü medya kuruluşlarıyla da çalışmak var…

Gücünü sevsinler!..

Sizinle açık ve net konuşayım mı: Bendeniz bugüne kadar hiçkimsenin ağzından “Aydın Büyükşehir şu işi de güzel yapıyor, başarılı yapıyor” dediğini duymadım!..

Sadece partizanca destek var!..

Haa reklam işlerini çok güzel yapıyorlar, reklamcılık, tabelacılık, bilboard, web reklamları ve video reklamlar süper, her mecraya uygun tasarımlar, işte o konuda tek geçerim Aydın Büyükşehir Belediyesini!..
Haklarını yemeyelim şimdi, en başarılı oldukları iş: REKLAMCILIK!..

O kadar!..

SİZE BİRAZ İSTATİSTİKİ BİLGİ DE AKTARAYIM

BELEDİYELER DOĞUMUMUZDAN, EVLENMEMİZE, ÖLÜM HALİMİZE KADAR HAYATIMIZIN EN ÖNEMLİ ANLARINDA VARLAR…

SEÇİMİNİZİ ONA GÖRE DİKKATLİ YAPIN!..

Nüfusu 120.000 olan bir ilçede (örneğin:Söke) günde ortalama 5 kişi eceliyle öldüğüne göre ,

Nüfusu 15 milyon olan İstanbul’da günde kaç kişi eceliyle ölüyor olabilir: Hesaplamayın ben kabaca hesapladım. bu veriye ve biraz da tahminime dayanarak

İstanbul’da günde ortalama: 700-800 kişi!..
İzmir’de 200 ila 250 kişi
Ankara’da 300 ila 400 kişi

Eceliyle ölüyor…

Sıra bize de gelecek
Maalesef size de gelecek
Azrail ayrımcılık yapmaz, azrail de olsa oldukça adaletlidir!..
Allah gecinden versin…

AKP VE CUMHUR İTTİFAKINA UYARI

CHP ve Özlem Çerçioğlu Aydın ilinde yerel seçimde yine farka gidebilecekleri bir rüzgar yakaladı!..

Rutin ve programlı çalışan
Fakat etkili olamayan
Aydın Cumhur ittifakı adaylarına önemle duyurulur!..

Sadece bir-iki kurnaz medyaya ve Facebook’a sponsorlu reklam vererek bu işler olmuyor!..

Haberiniz olsun!..

Aydın, İzmir gibi yerlerde kurumsal reklamcılık gerekiyor, tıpkı Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı gibi, bunu hala anlayamadınız mı?

Biz mi: Bize vermeyin biz istemiyoruz kardeşim!..
Ne reklam!..
Ne haber
Hiçbirşey istemiyoruz sizden!..

Hiç sanmıyorum ama!..

İktidara gelebilirseniz
Sonrasına bakarız!..

REKLAMLARINIZ GÖRÜNMÜYOR, PARALAR ÇÖPE GİDİYOR

Haber sitelerine reklam verenler, reklamlarınızı kimse göremiyor!..

Aydın’da yerel seçim haberleri ve reklamları son hızıyla devam ediyor!..

Fakat sadece masaüstü bilgisayarda görülebilen reklamların bilgisayar kullanıcı sayısı çok az olduğu için kimse göremiyor!..

Haber sitelerine yerel seçim için reklam veren siyasetçilere ve firmalara önerim reklamlarını bir de cep telefonlarından görmeye çalışsınlar!..

Çoğu sitede reklamların sadece bilgisayar ve dizüstü bilgisayarlardan görüntülenebildiğini farkedeceklerdir…

Oysa günümüzde;

İnternete girenlerin 10 kişiden 7’si mobil telefonlardan giriyor, bu sayı yarısından bile daha fazla olduğu anlamına gelir!..

Benden uyarması!…

Bizim haber sitelerimizde bilgisayar için ayrı yükleme, tablet için ayrı, mobil telefon için ise ayrı yükleme yapılır ve her türlü cihazdan rahatlıkla görüntülenebilir!..

Fakat işin kötüsü biz reklam “almıyoruz” arkadaşlar!..

İhtiyacımız yok!..

ÇİÇEK VE TEBRİK ALMAK İÇİN GÖBEKLİ, NONOŞLU YEMEK Mİ VERMEMİZ GEREKİYOR?

Söylemeden geçemeyeceğim, bir arkadaşımız haber sitesinin doğum gününü kutlamış, buradan tebrik ediyoruz fakaat, biz de geçtiğimiz günlerde 10. yılımızı kutladık, kimseden ne tebrik ne de çiçek alamadık…

Demek ki tebrik ve çiçek için nonoşlu, dansözlü yemek vermemiz gerekiyormuş?

11. yılımızda deneriz!..

Bu konuya önümüzdeki günlerde daha detaylı bir şekilde değineceğim!..

ÜMİT YEŞİLDAĞ

 

Yorumlar

yorumlar

Devamını Oku

KALENDER ÇİZİYOR

Advertisement

Son Haberler

Anketimize Katılın

Aydınlıların Firma Rehberi

SPOR GÜNDEMİ

Advertisement
Advertisement

Günün Manşetleri

Advertisement
Advertisement

Facebook

Trend Haberler