Connect with us

Gündem

Aydın Kuyucak’ta Büyükşehir Terörü!..

Bu haber

yayınlandı

Nazilli Manşet Gazetesinin haberine göre, Kuyucak Merkezde ilçe trafiğinin yükünü çeken köprünün üzerinde yer alan Atatürk TAK’ının yenilenmesi için günlerdir yürütülen çalışma, Aydın Büyükşehir Belediyesinin engeliyle karşılaştı. AFAD, İtfaiye Daire Başkanlığı ve Zabıta ekipleri ile TAK’ın bulunduğu köprüye gelen büyükşehir ekipleri ile Kuyucak Belediye personeli arasında gergin anlar yaşandı.

Kuyucak Merkezde ilçe trafiğinin yükünü çeken köprünün üzerinde yer alan Atatürk TAK’ının yenilenmesi için günlerdir yürütülen çalışma, Aydın Büyükşehir Belediyesinin engeliyle karşılaştı. AFAD, İtfaiye Daire Başkanlığı ve Zabıta ekipleri ile TAK’ın bulunduğu köprüye gelen büyükşehir ekipleri ile Kuyucak Belediye personeli arasında gergin anlar yaşandı. Atatürk TAK’ını her ne pahasına olursa yenilemeye kararlı olduklarını söyleyen Metin Ertürk, pazartesi gününe kadar köprünün etrafında nöbet tutacaklarını söyledi.

İşte Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk’ün TAK krizine ilişkin çarpıcı sözleri;

“3 yıldan beri Kuyucak’ımızı güzel bir kent yapma çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu çalışmalarımız kapsamında Kuyucak’ımızı kuzey güney istikametinde kesen Kargılıdere Rekreasyon alanı dediğimiz toplamda 2300 metre uzunluğunda Kuyucak’a kazandırılması kapsamında devam ediyoruz.

Ancak geçtiğimiz süreç içersinde çeşitli engellemeler. Büyükşehir Meclisinden geçemeyen imar düzenlemelerimiz. Bunları aştık bakanlık nezdinde. Biz oraların yeşil alan olması Kuyucak halkının hizmetine sunulmasını istiyoruz”.

KUYUCAK HALKI DA BÖYLE İSTİYOR

Biz düzenlemelerimizi Aydın-Denizli karayolundan başlattık kuzey istikametinde devam ediyoruz. Ana merkezde köprümüz var. Köprünün iki kenarında DSİ Kargılıdere ıslah çalışması programı çerçevesinde iki tane yaya köprüsü yapıyor bize. Ben buradan Sayın bakanımıza teşekkür ediyorum sağ olsun. Kuyucak’ımıza gösterdiği ilgi alaka nedeniyle Sayın Veysel Eroğlu’na çok teşekkür ediyorum. Bu çalışmalarımız kapsamında Kuyucak’ımızın merkezi burası, belediyemizin de ön cephesi. Burada bir meydan çalışmamız olacak. Bu meydan çalışmalar içerisinde TAK’ımız var. Daha önceden yapılmış”.

TAK’IN YENİLENMESİ BU PROJENİN İÇERİSİNDE

Biz 2 aydan beri çalışıyoruz. TAK’ımıza yakışır güzel bir Atatürk resmi güzel bir Türk bayrağı da olacak üzerinde. Mükemmel bir tasarım oluşturuldu. Ve vatandaşlarımıza da bu konuyu açtık biz bu TAK’ı değiştireceğiz diye. Vatandaşlarımız da sağ olsun bazı iş adamı arkadaşlarımız bu konu da bize destek veriyorlar. Maliyetini neredeyse yüzde 70’ini onlar karşılıyor. Bu projeyi yapan firma Pazartesi gelir montajımızı yaparız dedi.

KUYUCAK BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNİ HAZMEDEMİYORLAR

Bizim arkadaşlarımız bu TAK’ın hazırlığına başladılar. Bizim tahminimiz Kuyucak’tan bu TAK’ın yenilenmesini istemeyen, Kuyucak’ımızın güzelleşmesini istemeyen İlçe belediyesinin yaptığı bu hizmetleri hazmedemeyen bu kişiler Büyükşehir Belediyesi’ni arıyorlar ‘ilçe belediyesi bu hizmeti de yaparsa bizim burada siyaset olarak bittiğimizin resmidir, ilçe belediyesinin bu başarılı çalışmalarının altında eziliyoruz biz buna engel olun’ diye telefon ediyorlar. Maalesef koskoca Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter yardımcısı (Bülent Bozbaş) çıkıyor oradan itfaiye araçlarıyla geliyorlar adamlarıyla zabıtasıyla TAK’ı kesmeye geliyorlar. TAK’ı kesip yerinden kaldıracaklarmış. ‘Burası bizim sorumluluk alanımız takınızı nereye koyalım’? Söyledikleri bu. Bizde buna kesinlikle müsaade etmeyiz. Bu TAK’ımızı Atatürk’ümüze yakışır şekilde getireceğiz Pazartesi günü takacağız.

MİLLET BİZİ HİZMET İÇİN SEÇTİ

Büyükşehir Belediyesi yeni bir TAK yapmak istiyorsa ilçemizde çok yollar var bu caddelerin istediği yerine yapabilir. Burada bizim sorumluluğumuzda olan cadde onun sorumluluğunda olan cadde diye bizim hiçbir takıntımız yok. Bizim sorumluluğumuzda olan yerlere de reklam panolarını koyabilir. TAK’ta yapabilir biz hepsine açığız. Çünkü bu millet Kuyucak halkı bizi ve onları kendilerine hizmet etsin diye seçti. Belediyeler birbiriyle didişsin diye seçmedi. Ama maalesef 3 yıldan beri bizim bu yapacağımız hizmetleri hazmedemeyen bize yaptırmamak için ellerinden geleni yapıyorlar.

ATATÜRK BİZİM DE ATATÜRK’ÜMÜZ, GERÇEK ATATÜRKÇÜ BİZLERİZ!..

Bugün Atamızın Türk milletine gösterdiği muasır medeniyet seviyesine kim götürüyor ülkeyi. Siyasi hükümetimiz, partimiz gayretli çalışmalarıyla Türkiye’yi bu muasır medeniyet seviyesine ulaştırmak için her türlü çabayı sarf ediyor. 2002 yılından 2017 yılına kadar kat ettiğimiz mesafe ortada. Bunları saymamızın anlamı yok bunu bütün millet biliyor. Dolayısıyla asıl Atatürkçü olan bizleriz. Onlar değil.

BİZİM KAVGAYLA İŞİMİZ YOK

Biz hizmetlerimize devam edeceğiz. Onların bizi çekmek istedikleri mecraya asla gitmeyiz. Kavgayla dövüşle bizim işimiz yok. Biz hizmet adamıyız. İlçemize Aydın’ımıza hizmet etmek istiyoruz. Biz diyoruz ki bizim hizmetlerimize engel olmasınlar. Engel olmaya çalışmasınlar. Biz tecrübemizle 23 yıllık belediye başkanlığımızla bu engelleri aşa aşa buraya geldik. Ve bundan sonrada önümüzdeki kalan süreci 2019 seçimlerine kadar Kuyucak halkının dağındaki taşındaki halkımıza gece gündüz uyumadan hizmetlerimize devam edeceğiz.

2019’DA HALKIMIZIN KARŞISINA ÇIKACAĞIZ

Bizim kapımız açık. Biz kimseyi siyasi görüşüyle değerlendirmiyoruz. Biz Kuyucak’a hizmete odaklandık. Bundan sonrada odaklandığımız yolda da devam etmek istiyoruz. Her zamanda söylüyoruz. Artık siyaset zamanı değil birbirimize engel olma zamanı değil. 2019’da tabi ki siyasi mücadelemizi yapacağız. Tekrar halkımızın karşısına çıkacağız. Emanetlerine kendilerine teslim edeceğiz halk kime teveccüh gösterirse tekrar bir 5 yıl daha devam edeceğiz. Onun için o arkadaşlarımızın burada insanları ayrıştıracak, insanları birbirine düşman edecek tavırlardan vazgeçmesini istiyoruz.

PAZARTESİ GÜNÜNE KADAR NÖBETTEYİZ

TAK’ımızı kesmeye kalktılar, TAK’ımızı vermeyiz. O TAK Atatürk ile özdeşleşmiş bir TAK’tır. Kuyucak’a yakışır bir şekilde düzenlemek istiyoruz. Pazartesi günü ekipler geliyor bu TAK’ın parasının yüzde 70’ini vatandaşlarımız karşılıyor. Pazartesi gününe kadar zabıta arkadaşlarımız TAK’ın başında nöbet tutacaklar. İnşallah Büyükşehirdeki arkadaşlarımız yanlış bir şey yapmazlar. Sükunet içerisinde yapacağımız hizmeti hep beraber Kuyucak’ımıza yapmış olacağız”.

Erdal SAVAŞ/Aydın Haber Ajansı-KUYUCAK

DİĞER FOTOĞRAFLAR

Yorumlar

yorumlar

Gündem

Tanrıların topraklarından gelen müzik

Bu haber

yayınlandı

Editör

Yerlileri tarafından ‘Tanrıların Toprağı’ olarak görülen Kuzey İngiltere’den çıkmış Smokie Grubu, yetmişlerdeki kadar popüler olmasa da hâlâ sahnede. Grup geçtiğimiz günlerde İstanbul ve Ankara’daki konserlerde hayranlarıyla buluştu…

Smokie 70’li yılların en çok ses getiren gruplarından biriydi. O günlerde olgunlaşıp kitlelere ulaşmaya başlayan metal ve punk akımlarıyla baş edebilen yegâne gruplardan biri olarak adından söz ettirdi. Özelikle Avrupa çapında büyük hayran kitlesi edinen grubun Alice isimli şarkısı uzunca süre dillerden düşmedi. Çalkantılı kariyerine rağmen Skomie hâlâ sahnede. 23, 24 Mayıs’ta İstanbul ve Ankara’daki Jolly Joker mekânlarında verecekleri konserlerle bir kez daha Türkiye’ye konuk oldular. Konser öncesi Terry Uttley sorularımızı yanıtladı.

– Smokie 70’li yıllarda nasıl bu kadar popüler oldu? Sizi başarılı ve izleyici gözünde samimi kılan neydi?
– Smokie ilk başarısına ulaştığında hali hazırda 7 yıllık tecrübesi olan bir gruptu. Çeşitli şirketlerle plak anlaşmaları imzaladık ancak doğru şirket ve yeterince şansımız olmadığı için hiçbir yere varamadık. Yine de yılmadık ve inanmaya devam ettik. Sonuç olarak Nicky Chinn ve Mike Chapman’la Mickie Most’un RAK şirketi karşımıza çıktı ve onlarla birlikte ilk liste başarımızı yakaladık. Kuzey İngiltere’den gelen insanlar olarak samimiyetin bir parçamız olduğunu sevenlerimizin bildiğini düşünüyorum. Sizi, doğal olarak ayakları yere basan insanlar haline getiren bir yer. Kuzey halkı kendi arasında buralara “Tanrıların memleketi” derler.
– 70’lerde hard rock ve punk gibi müzikleri yapan birçok müzisyenin gizlice Smokie dinlediklerini sonradan yaptıkları röportajlardan öğrendik. 70’lerde sizin bildiğiniz gizli hayranlarınız var mıydı?
– Belki de o kadar büyük bir sırdı ki kimse grubu haberdar etmedi. 78’de İsviçre’de Montreaux albümünü kaydederken bir yorum almıştım. Bir barda dart oynarken Yes’ten Rick Wakeman bana kendi grubunun da Almanya’da Smokie kadar plak satabilmesini dilediğini söylemişti. Koltuklarım kabarmıştı!
– Chris Norman’ın ayrılmasından sonra grubu devam ettirmek zor muydu? Bu kararı nasıl verdiniz? Hayranlarınız nasıl tepki gösterdi?
– Chris, grubu 83’te bıraktığında devam edeceğimizi düşünmemiştik; çünkü çocukluğumuzdan beri birlikteydik. Ben de başka gruplara gitarist olarak katıldım, John Verity ile Uriah Heep’ten Peter Goalby, Pat Travers Band’den Pat Thrall ve Tommy Aldridge ile çaldım. Daha sonra San Francisco’da Pat Thrall’ın kendi grubuyla, sonra da Status Quo’dan John Coughlan ile çalıştım yani o aralar oldukça meşguldüm. Pete Spencer 79’dan beri grupla turlamıyordu ve Alan sadece bir ara verdiğimizi düşünüyordu. O zamanlar hayatından oldukça memnundu. Birkaç yıl sonra şehrimiz Bradford’un stadında çıkan yangında ölenlerin aileleri yararına düzenlenen bir yardım konseri için bir araya geldik. Chris bir yıl kadar bizimle devam edip tekrar ayrıldı. Bu sefer yola onsuz devam etmeye karar verdik çünkü Smokie olarak sahnede olmak bizi mutlu ediyordu. Chris Norman’ın fanları vardı ancak Smokie bir kişiden ibaret değildi. Yılda verdiğimiz ortalama 100 konser de bunun bir göstergesi. Unutmayın ki Chris grubu 28 yıl önce bıraktı. Bu da yeterince şey anlatıyor!
– Son yıllarda sık sık şarkılarınız cover’lanıyor. Bu cover’lar içinde beğendikleriniz ya da beğenmedikleriniz hangileri?
– Ben sadece “Alice”in çeşitli dillerdeki cover’larından haberdarım, kusura bakmayın!
– Burada hayranlarınızı nasıl konserler bekliyor?
– Hit parçalarımız ve daha fazlası. Bize katılmak için şimdiden sesinizi hazırlayın. Türkiye’ye gelmeyi iple çekiyoruz. Son iki ziyaretimiz inanılmazdı.

Kaynak: Cumhuriyet

Yorumlar

yorumlar

Devamını Oku

Gündem

Lice’de çatışma çıktı şehit ve yaralılar var

Bu haber

yayınlandı

Editör

Diyarbakır’ın Lice İlçesi kırsalında PKK ile askerler arasında çatışma çıktı. Çatışmada 1 asker yaşamını yitirirken, 4 asker de yaralandı.

Lice İlçesi kırsalında Türk Silahlı Kuvvetleri mensupları ile PKK’li bir grubun arasında bugün saat 17.30 sıralarında çatışma meydana geldi. Çıkan çatışmada 1 asker yaşamını yitirdi, 4 asker de yaralandı. Yaralı askerler, Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi ek binasına kaldırılarak tedavi altına alındı. DHA

Yorumlar

yorumlar

Devamını Oku

Gündem

“Tek gayeleri Recep Tayyip Erdoğan düşmanlığı”

Bu haber

yayınlandı

Editör

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti TBMM Grup Toplantısı’nda yaptığı konuşmada, AK Parti ile MHP ittifakının şeffaf bir şekilde, 81 milyonun gözü önünde ve meşru bir zeminde yapıldığına dikkat çekerek, “Karşımızdakiler ise karanlıkta birbirlerine göz kırparak iş tutuyorlar.

Önü arkası belli olmayan pazarlıklarla, rengi, kimliği, kişiliği, haysiyeti, hiçbir şeyi belli olmayan, tek gayesi Recep Tayyip Erdoğan düşmanlığı olan bir ittifak kurulmaya çalışılıyor” dedi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) AK Parti Grup Toplantısı’na katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, toplantıda milletvekillerine ve partililere hitaben bir konuşma yaptı.

“Tek gayesi Recep Tayyip Erdoğan düşmanlığı olan bir ittifak kurulmaya çalışılıyor”
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti TBMM Grup Toplantısı’nda yaptığı konuşmada, AK Parti ile MHP ittifakının şeffaf bir şekilde, 81 milyonun gözü önünde ve meşru bir zeminde yapıldığına dikkat çekerek, “Karşımızdakiler ise karanlıkta birbirlerine göz kırparak iş tutuyorlar. Önü arkası belli olmayan pazarlıklarla, rengi, kimliği, kişiliği, haysiyeti, hiçbir şeyi belli olmayan, tek gayesi Recep Tayyip Erdoğan düşmanlığı olan bir ittifak kurulmaya çalışılıyor” dedi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) AK Parti Grup Toplantısı’na katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, toplantıda milletvekillerine ve partililere hitaben bir konuşma yaptı.

“HASTALIKLI SİYASETLERİNİ ÜLKEMİZİN MİLLÎ BAYRAMINI ZEHİRLEMEK İÇİN KULLANANLARI KINIYORUM”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasının başında, “Millî egemenliğimizin sevincini yaşadığımız bir günde, dün Meclis Genel Kurulu’nda şahit olduğumuz görüntüleri, yapılan tartışmaları asla tasvip etmediğimi, burada bir kez daha ifade etmek isterim. Kendi hastalıklı siyasetlerini, ülkemizin bu önemli millî bayramını zehirlemek için kullananları buradan kınıyorum. Millî iradenin tecelligâhı olan bir çatının altında, milletimizin iradesiyle seçilmiş Cumhurbaşkanına, tüm ülkenin ve dünyanın gözü önünde hakaret etmeyi siyaset sanan bu zihniyet, kendi çirkefliği içinde boğulmaya mahkûmdur” dedi.

“Milletimizin 15 Temmuz destanını önemsizleştirmek, kendisinin o gece darbecilerin açtığı yoldan kaçışını gizlemek isteyen zatın hezeyanları artık şehitlerimize saygısızlık boyutuna ulaşmıştır” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, o gece yaşananları hatırlatarak, “Siz her zaman kuyruğu kıstırıp kaçtınız zaten, hiçbir zaman siz kahramanca F-16’ların karşısında dikilenlerden olmadınız, tankların karşısına çıkanlardan olmadınız. Sizler hatta Bağdat Caddesi’nde alkışlayanlardan oldunuz” şeklinde konuştu.

“ECDADIMIZ, ZULÜM GÖREN KİM VARSA HEPSİNİN YANINDA OLMUŞTUR”

Ana muhalefetin başındaki zatın tek hezeyanının bundan ibaret olmadığını söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü: “Bu zat, geçtiğimiz günlerde, yine mezhepçi saplantılarına yenik düşerek Osmanlıya iftira attı. Osmanlıyı, kurucu unsuru olan Yörüklere, Türkmenlere zulmetmekle itham eden bu zatın gönül dünyasının milletimizden ne kadar uzak olduğunu, bu vesileyle bir kez daha görmüş olduk. Bizim ecdadımız, bırak Yörüklere zulmetmeyi, Avrupa’nın içlerinden Afrika’nın derinliklerine kadar dünyanın dört bir yanında zulüm gören kim varsa, hepsinin de yanında olmayı kendine görev bilmiştir.”

Osmanlı bahanesiyle milletimizin tüm değerlerine, tarihine, husumetlerini kusan bu zatın iflah olmayacağının iyice anlaşıldığını vurgulayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Ermeni çetecilerinden bölücülere ve FETÖ’cülere kadar Türkiye’yi karalamak için çırpınan tüm kesimlerle aynı dili konuşan, muhtemelen aynı hissiyatları paylaşan bu zatın boyunun ölçüsünü, tabii yüreği yetip de meydana çıkabilirse, inşallah 24 Haziran’da göreceğiz” ifadelerini kullandı.

Dün mecliste tüm Türkiye’nin gözü önünde yaşanan hadiselerin takdirini millete bıraktığını söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, sadece bu görüntünün bile Türkiye’nin yönetim sistemi değişikliğine gitmesinin ne kadar isabetli olduğunu bir kez daha ispatladığını belirtti. Cumhurbaşkanı Erdoğan yasama ile yürütmenin birbirinden ayrılmasıyla bu tür gereksiz tartışmaların milletimizin günlük hayatına olan ağır faturalarından kurtulma imkânının da elde edilmiş olacağını da sözlerine ekledi.

Kaynak: www.tccb.gov.tr

Yorumlar

yorumlar

Devamını Oku

Gündem

AK Parti 40 koldan temayülleri yoklayacak

Bu haber

yayınlandı

Editör

AK Parti’nin , hızlandırılmış takvimde temayül (eğilim) yoklamaları yapmak için oluşturduğu 40 ayrı ekip 5-6 Mayıs’ta çalışmalarını tamamlayıp Genel Merkez’e iletecek.

AK Parti, milletvekili adaylarını tespit etmek için, mevcut uygulamadan geri adım atmayacak. Aday tespiti için partide aynı süreçler işletilecek. Ancak takvim kısıtlı olduğu için, bu sefer süreç çok hızlı bir tempoda işleyecek. Partideki aday tespit süreçleri, bugün gerçekleştirilecek Merkez Yürütme Kurulu (MYK) ve Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) toplantılarında netleştirilecek.Yapılan planlamaya göre adaylar için illerde temayül yoklaması yapan AK Parti, bu sefer temayül yoklamaları için 40 ayrı ekip oluşturdu. Bu ekipler, 5-6 Mayıs tarihlerinde Cumartesi bir ili, Pazar da diğer ili olmak üzere temayül yoklamalarını yapıp bir hafta sonunda tüm illeri bitirmiş olacak.

MÜLAKATA ÇAĞRILACAK

İstanbul’daki adaylar için bir hafta sonu ayıran AK Parti, bu sefer 6 Mayıs’ta yapılacak il kongresini bekleyecek. 7’sinde de tüm ili kapsayan temayül yoklamaları yapılacak. İstanbul’un da tamamlanmasının ardından 9 Mayıs’tan itibaren aday adayları, Genel Merkez’deki alt komisyonlara mülakata çağrılacak.

Genel Merkez’de, aday adaylarıyla mülakat yapmak üzere 14 ayrı alt komisyon oluşturulacak. Genel Başkan Yardımcıları, bazı MKYK veya Kadın ve Gençlik Kolları başkanlarının başkanlığında çalışacak olan alt komisyonların belirlediği aday adayları, daha sonra yine 6 parti yöneticisinin başkanlığındaki ara komisyonda değerlendirmeye alınacak.Ara komisyonların, Seçim İşlerinden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun, Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı Ali İhsan Yavuz, Siyasi ve Hukuk İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, Genel Sekreter Fatih Şahin, AR-GE’den Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ’ın başkanlığında oluşturulması bekleniyor. Bu ara komisyona başkanlık eden 6 isim, son aşama olan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başkanlığında listelere son şeklini verecek olan “üst komisyon”da üyelik yapacak isimler olacak.

Star

Yorumlar

yorumlar

Devamını Oku

Gündem

Ankara kulislerinde 5 MHP’li vekilin İP’e geçeceği konuşuluyor!..

Bu haber

yayınlandı

Editör

CHP’den 15 milletvekilinin İYİ Parti’ye geçmesinin ardından siyasi kulislerde 5 MHP milletvekilinin de İYİ Parti’ye geçeceği ileri sürülüyor.

Bu milletvekillerinin önceden “Genel Başkan Bahçeli’ye ters düşen vekiller olduğu” belirtilirken, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin de 9 Nisan’da partisinin milletvekillerine verdiği yemekte “CHP’den İYİ Parti’ye geçecek milletvekilleri olabilir. İYİ Parti’nin tazyikiyle CHP’den gidenlerle Meclis’te bir grup kurulabilir. MHP’de siyaset yapan milletvekilleri de bu duruma karşı uyanık olsun. Çünkü bizim içimizden de 5 milletvekilinin İP’e (İYİ Parti) gitmesi söz konusu olabilir” dediği ileri sürülüyor.

İSTİFA İDDİASINA YALANLAMA

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Başkanlık sistemine referandumda “evet” diyecekleri açıklamasının ardından genel başkan yardımcılığı görevinden istifa eden MHP İstanbul Milletvekili Atila Kaya, istifanın söz konusu olmadığını söyledi. İstifa edeceği iddiaları ortaya atılan Oktay Vural’ın da bunu reddettiği öğrenildi.

Yorumlar

yorumlar

Devamını Oku

KALENDER ÇİZİYOR

Advertisement

Son Haberler

Anketimize Katılın

Aydınlıların Firma Rehberi

SPOR GÜNDEMİ

Advertisement

Hava Durumu

booked.net

Döviz Kurları

Advertisement

Şans Oyunları Sonuçları

Faydalı Linkler

Günün Manşetleri

Advertisement

PUAN DURUMU

Advertisement

Facebook

Trend Haberler